В Україні викрили схему на 64 млн: вкрали гроші на авто для військових (фото)

Поки наші військові на передовій ризикують життям і потребують техніки, десь у тилу “хтось” вирішив на цьому заробити. СБУ та ДБР викрили схему, де на закупівлі автомобілів для армії «випарувались» понад 64 мільйони гривень.

У цій махінації засвітився цілий начальник відділу логістики з Адміністрації ДССТ, посадовці з військової частини та фірма, яку спеціально «проштовхнули» на тендері восени 2024 року.

Що найцікавіше — ця фірма запропонувала ціну, яка була дорожча аж на 64 мільйони! Але ж перемогла. Бо треба було. Коли силовики прийшли з обшуками, то знайшли у фігурантів понад 105 мільйонів гривень готівкою.

Зараз читають

Величезні суми лежали просто вдома. Зараз усім причетним вже вручили підозри. Поки одні передають військовим свої автівки, збирають на пікапи по всій країні, інші цинічно заробляють на цьому мільйони.

В Україні викрили схему на 64 млн: вкрали гроші на авто для військових

В Україні викрили схему на 64 млн: вкрали гроші на авто для військових

В Україні викрили схему на 64 млн: вкрали гроші на авто для військових

В Україні викрили схему на 64 млн: вкрали гроші на авто для військових

В Україні викрили схему на 64 млн: вкрали гроші на авто для військових

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається