Сьогодні Сумську область відвідала очільниця НСЗУ Наталія Гусак і привезла новини, які справді можуть змінити життя медиків екстреної допомоги на краще.
Вона зустрілася з командою обласного центру екстреної медичної допомоги. Це люди, хто щодня рятує інших навіть під обстрілами у прикордонних громадах.
Головною темою зустрічі з посадовицею були зарплати. І нарешті є щось хороше: завдяки рішенню влади заклад вже отримав додаткові 7 млн грн фінансування.
У найближчі дні мають надійти всі документи, і саме тоді стане видно, як ці гроші «ляжуть» у зарплати нашим медикам. Для Сумщини це означає, що зарплати лікарів екстренки зростуть у середньому на 25%.
Тобто ті, хто буквально щодня ризикує своїм життям, нарешті зможуть отримувати гідну винагороду за свою важку роботу, особливо в умовах війни.
