В Охтирці жінка погрожувала гранатою відвідувачам дитячого кафе

В Охтирці на Сумщині святкування дитячого дня народження в кафе ледь не обернулось трагедією, адже у залі, де було багато людей, увірвалась жінка з гранатою в руках. 

52-річна місцева мешканка, добряче напідпитку, спершу підійшла з проханням “дати підкурити”, а коли їй відмовили — пішла, але не просто образилась.

Повернулась вже з гранатою М-67, висмикнула чеку і почала кричати, що зараз усіх “зірве”. У залі в цей час перебувало близько 20 людей, серед них багато дітей — від 5 до 12 років.

Зараз читають

Це реально могло закінчитись трагедією. Але граната, на щастя, не здетонувала. У цій моделі є додатковий запобіжник — дротяна петля, і жінка не встигла або не знала, як її зняти.

Поліція спрацювала швидко, жінку затримали. Зараз вона ніби кається, каже, що нічого не пам’ятає. Ніхто не постраждав — і це просто диво. Але ця історія ще раз показує, наскільки тонка грань між “мирним життям” і реальною загрозою.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається