В Охтирському районі чоловік підпалив двері адміністративної будівлі. Поліція отримала повідомлення про підпал, і на місце події терміново виїхала слідчо-оперативна група.
Слідчі швидко встановили особу підозрюваного. Ним виявився 50-річний місцевий житель. Про це повідомила прес-служба обласного управління поліції, передає Конотоп 24.
Злочинця затримали: під час допиту він не зміг пояснити свої дії. Фігуранта судитимуть за ч. 2 ст. 194 КК України (умисне знищення або пошкодження майна).
