У Шостці хлопець напав на поліцію і ТЦК: йому загрожує 5 років увʼязнення

У Шостці 23-річний місцевий житель влаштував справжній скандал під час перевірки документів. Спочатку він поводився зухвало, потім дістав сльозогінний газ і бризнув ним у співробітника ТЦК, а далі ще й вдарив його.

Поліцейські намагалися його затримати, але під час цього отримав ушкодження ще й один із правоохоронців.

За даними поліції, все сталося під час спільного патрулювання. Хлопець відмовлявся виконувати законні вимоги, а коли зрозумів, що просто так нікуди не піде, сам пішов у наступ.

Зараз читають

У підсумку він отримав не лише кайданки, а й кримінальне провадження одразу за двома статтями.

Тепер йому може загрожувати до п’яти років позбавлення волі. Ось так хотів “відстояти свою позицію”, а тепер доведеться відстоювати її в суді.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається