У Шосткинській громаді зафіксовано смерть від COVID-19

Хоч здається, що про COVID-19 вже всі забули, вірус все ще нагадує про себе. У Шосткинській громаді сталася трагедія – померла 79-річна жінка, яка захворіла на коронавірус.

Як повідомляє обласний центр контролю та профілактики хвороб, жінка мала хронічні захворювання та не робила щеплення протягом останніх 12 місяців.

Це вкотре доводить, як важливо бути обережним і не забувати про профілактику, особливо якщо є проблеми зі здоров’ям.

Зараз читають

У області теж не все так спокійно. COVID-19 виявили в семи громадах, і кількість хворих зросла з 13 до 16. У лікарнях зараз перебуває 8 людей із коронавірусом, причому один пацієнт у реанімації в Сумській громаді.

Так, пандемія більше не в центрі уваги, але це не означає, що вірус зник. У таких ситуаціях ви повинні розуміти, наскільки важливо дбати про своє здоров’я і не нехтувати вакцинацією.

Особливо це стосується літніх людей або тих, хто має хронічні захворювання. Берегти себе та близьких – це найкраще, що ми можемо зробити. Адже COVID-19 не обирає – він просто нагадує, що недбалість може мати серйозні наслідки.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається