У Путивлі відновили вуличне освітлення

У Путивлі знову включатимуть вуличне освітлення. За розпорядженням міського голови, з 12 листопада вулиці почали освітлювати щодня з 16:30 до 20:00.

Про це повідомили у відділі житлово-комунального господарства міської ради. Там зазначили, що освітлення вмикатимуть поступово на всіх вулицях міста.

Відновлення вуличного світла — важливий крок, щоб зробити вечори в Путивлі безпечнішими та комфортнішими для мешканців.

Але у разі погіршення військової ситуації та обстрілів енергетичної інфраструктури, в місті можуть бути аварійні відключення.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається