У Путивлі знову включатимуть вуличне освітлення. За розпорядженням міського голови, з 12 листопада вулиці почали освітлювати щодня з 16:30 до 20:00.
Про це повідомили у відділі житлово-комунального господарства міської ради. Там зазначили, що освітлення вмикатимуть поступово на всіх вулицях міста.
Відновлення вуличного світла — важливий крок, щоб зробити вечори в Путивлі безпечнішими та комфортнішими для мешканців.
Але у разі погіршення військової ситуації та обстрілів енергетичної інфраструктури, в місті можуть бути аварійні відключення.
