У Конотопському районі розпочали обов’язкову евакуацію населення

Ще одне село на Сумщині змушене евакуюватися. Сьогодні, 13 травня, в Новій Слободі Конотопського району офіційно розпочалась обов’язкова евакуація. І це вже 202-й населений пункт області, звідки людей вивозять через постійні ворожі обстріли.

У перший день із села виїхали шестеро мешканців, серед них — двоє діток. Люди покидають свої домівки не від хорошого життя, а тому що далі залишатися — небезпечно для життя.

Рішення важке, але іншого вибору немає. Місцева влада допомагає з усім — пояснюють, як відбувається евакуація, куди можна поселитися, яку допомогу отримати.

Зараз читають

Голова Сумської ОВА Олег Григоров наголосив: залишатися в зоні обстрілів — це великий ризик. І як би не було боляче прощатися з рідною хатою, життя важливіше.Підтримуймо тих, хто змушений починати все з нуля.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається