У Конотопі зафіксували погіршення стану повітря

У Конотопській громаді спостерігається тимчасове погіршення якості повітря. Мер Конотопа Артем Семеніхін закликав жителів обмежити провітрювання приміщень і зменшити час перебування на вулиці.

Відповідне важливе звернення він опублікував на своїй сторінці у телеграм-каналі, передає Конотоп 24.

Посадовець закликав містян уникати тривалих прогулянок на вулиці, а також тримати вікна зачиненими, поки якість повітря не покращиться.

Зараз читають

Суттєве забруднення повітря в місті спричинили масштабні пожежі на торфовищах. Наразі найбільш забрудненим містом залишається Київ. Столиця очолює світовий антирейтинг за рівнем екології.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається