У Конотопській громаді спостерігається тимчасове погіршення якості повітря. Мер Конотопа Артем Семеніхін закликав жителів обмежити провітрювання приміщень і зменшити час перебування на вулиці.
Відповідне важливе звернення він опублікував на своїй сторінці у телеграм-каналі, передає Конотоп 24.
Посадовець закликав містян уникати тривалих прогулянок на вулиці, а також тримати вікна зачиненими, поки якість повітря не покращиться.
Зараз читають
Суттєве забруднення повітря в місті спричинили масштабні пожежі на торфовищах. Наразі найбільш забрудненим містом залишається Київ. Столиця очолює світовий антирейтинг за рівнем екології.
