У Конотопі ввели нові правила щодо отримання посилок на “Укрпошті”

На “Укрпошті” в Конотопі та інших містах з 1 липня ввели нові правила, які можуть зачепити тих, хто отримує гроші за посилки з післяплатою. Тепер у відділеннях діють ліміти на отримання готівки – все через нові вимоги законодавства.

Якщо коротко: у місяць можна отримати не більше 100 тисяч гривень і не більше 10 грошових операцій. Тобто, якщо ви постійно щось продаєте й вам надсилають гроші через “Укрпошту”, то доведеться обмежити себе або переходити на картку.

До речі, якщо ви вже отримуєте післяплату на банківську картку – нічого для вас не змінюється. Там дозволено до 250 тисяч гривень на місяць, до 29 999 грн на день і до 500 операцій.

Зараз читають

Як кажуть у прес-службі поштового оператора, для звичайної людини цього більш ніж достатньо. Але якщо ви займаєтеся продажами регулярно, то час подумати про відкриття ФОПу чи іншу легальну форму діяльності.

Ніхто не хоче мороки, але правила є правила. І справді: наші податки – це і дороги, і світло, і безпека. Тож якщо ви торгуєте – працюйте легально, а якщо просто щось разово продали – то вам хвилюватися не варто.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається