У Конотопі ввели екстрені відключення світла через складну ситуацію

Ці заходи є екстреними та запроваджені без попередження, щоб врятувати енергосистему від критичних пошкоджень.

За даними Сумиобленерго, через чергову масовану атаку ворога, , на Сумщині ситуація настільки напружена, що окрім стандартних десяти черг аварійних відключень, додатково задіяли ще й Спеціальні графіки (СГАВ) для першої черги. Це означає, що світло може зникати миттєво і на невизначений термін, поки диспетчери не побачать, що система збалансована.

Енергетики закликають жителів Конотопа не перевантажувати мережу в ті рідкісні хвилини, коли живлення з’являється, адже це може призвести до нових аварій на підстанціях. Наразі всі ремонтні бригади працюють у посиленому режимі, щоб стабілізувати подачу електрики до лікарень та об’єктів водопостачання. Як тільки ситуація в енергосистемі країни покращиться, місто повернеться до звичного життя.

Зараз читають

Усі оперативні новини Конотопа сьогодні ви знайдете у відповідному розділі на нашому сайті.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається