У Конотопі відкрили шість мультиспортивних клубів у ліцеях та коледжах

Чудова новина для молоді Конотопа: у громаді розпочинають роботу одразу шість нових мультиспортивних клубів під назвою “АкТИвні”. Вони відкриті на базі освітніх закладів міста та покликані стимулювати розвиток спортивного руху серед учнів та студентів.

Ці клуби стали результатом активної участі місцевої спортивної спільноти у тренінгових програмах, організованих на державному рівні.

Як повідомили у Конотопській міській раді, мультиспортивні клуби вже починають функціонувати в шести освітніх закладах:

  • Ліцеї №10, №3, №5, №12.
  • Класичний фаховий коледж.
  • Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж СумДУ.
Зараз читають

Появі клубів передувала участь представників спортивної спільноти міста в тренінгах-навчаннях, організованих Міністерством молоді та спорту України. Основна мета ініціативи — розвивати мультиспортивний рух у громадах по всій країні.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається