У Конотопі хуліган псував новорічні ялинки та ілюмінації

У Конотопі поліція затримала чоловіка, який постійно псував міські новорічні ялинки та гірлянди. Ну, здається, святковий настрій для цієї людини точно був зайвим.

Все почалося з того, що міський голова звернувся до поліції з повідомленням про пошкодження ілюмінації на головній ялинці міста.

Потім з’ясувалося, що постраждала ще одна ялинка на території транспортного управління. Поліцейські зареєстрували звернення й почали розбиратися.

Зараз читають

Дільничні офіцери провели опитування, перевірили територію та швидко вирахували, хто стоїть за цими “подвигами”. Виявилося, що всі інциденти — справа рук 39-річного місцевого жителя.

На цього “героя” вже склали чотири адміністративні протоколи за статтею про дрібне хуліганство. Тепер його перевіряють, чи не причетний він до інших подібних епізодів.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається