У Конотопі — день скорботи й шани. Сьогодні, 18 червня, наше місто прощається з двома земляками, Героями війни – штаб-сержантом Євгеном Січкарем та головним сержантом Сергієм Максименком.
Обоє віддали життя за Україну, за наше мирне небо, за свободу, яку сьогодні ми всі так відчуваємо по-іншому.
Прощання проходить в Соборі Різдва Пресвятої Богородиці. Початок — об 11:00. Конотоп вклоняється своїм Захисникам за їх подвиг.
Зараз читають
Світла та вічна пам’ять Героям, висловлюємо щирі співчуття рідним загиблих. Війна забирає найкращих.


