У Конотопі – День скорботи: прощаємось з двома Героями війни

У Конотопі — день скорботи й шани. Сьогодні, 18 червня, наше місто прощається з двома земляками, Героями війни – штаб-сержантом Євгеном Січкарем та головним сержантом Сергієм Максименком.

Обоє віддали життя за Україну, за наше мирне небо, за свободу, яку сьогодні ми всі так відчуваємо по-іншому.

Прощання проходить в Соборі Різдва Пресвятої Богородиці. Початок — об 11:00. Конотоп вклоняється своїм Захисникам за їх подвиг.

Зараз читають

Світла та вічна пам’ять Героям, висловлюємо щирі співчуття рідним загиблих. Війна забирає найкращих.

У Конотопі - День скорботи: прощаємось з двома Героями війни

У Конотопі - День скорботи: прощаємось з двома Героями війни

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається