У Конотопі чоловік зберігав в своєму будинку гранати: його затримали

У Конотопі чоловік ховав вдома бойові гранати — тепер матиме великі проблеми. Поліція разом із СБУ отримала інформацію, що 49-річний місцевий мешканець зберігає боєприпаси.

Оперативно відкрили справу, провели обшук — і не дарма. У квартирі знайшли небезпечні предмети, які могли здетонувати в будь-який момент – три гранати зі запалами.

Все це “добро” слідчі вилучили та передали на експертизу. Ці докази будуть показувати на судовому засіданні. Правоохоронці зазначають, що розслідування триває.

“Якщо у вас випадково (!) опинилася зброя чи боєприпаси, краще не жартувати з ними, а добровільно все задекларувати. Інакше можна відразу потрапити за ґрати”, – зауважують поліцейські.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається