У наш складний час новини про відкриття нових кав’ярень, пекарень чи СТО звучать як справжній маніфест незламності. Коли люди не бояться інвестувати сили та кошти у рідне місто, створюючи робочі місця для сусідів, це дає впевненість, що життя триває і Конотоп має велике майбутнє.
Як повідомляє Конотопська міська рада, за підсумками минулого року 48 місцевих мешканців стали переможцями державної програми «Власна справа». Завдяки цьому в економіку міста залучено 15 мільйонів гривень, що дозволить створити 72 нових робочих місця у сферах від пошиття одягу до виробництва меблів.
Усі оперативні новини Конотопа сьогодні ви знайдете у відповідному розділі нашого сайту. Окремо варто відзначити трьох дружин наших ветеранів, які вибороли 1,5 мільйона гривень на розвиток своїх проєктів.
Пишаємося нашими активними підприємцями, які розвивають громаду та дають роботу іншим навіть у такий непростий період.
