У Білопіллі 35-річна мати хотіла продати своє немовля за 30 тисяч доларів

На Сумщині 35-річну жінку судитимуть за спробу продати власну новонароджену доньку. Ціна – 30 тисяч доларів. Все почалося ще на пізніх термінах вагітності. Майбутня мама почала шукати “покупців” на дитину ще до пологів.

Вона не соромилася прямо озвучувати суму – 30 тисяч доларів США. Дівчинка народилася 1 травня, і саме тоді жінка вирішила довести справу до кінця.

Вона домовилася з чоловіком із Білопільської громади. План був такий: той оформлює фіктивне батьківство, а жінка передає йому дитину. Завдаток у розмірі 1000 доларів вона вже встигла отримати.

Зараз читають

І от коли прийшов час передавати основну суму – правоохоронці вже були напоготові. Затримання провели просто під час “угоди”. Тепер цю жінку судитимуть за спробу торгівлі малолітньою дитиною.

Їй інкримінують відразу дві статті ККУ. Справу вже передали на розгляд до суду. Ця історія – справжній шок, яка ще раз нагадує: не все можна зрозуміти розумом, але відповідальність завжди буде.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається