На тиждень зупиняють трамваї через дефіцит електроенергії у Конотопі

Через дефіцит електрики в Конотопі впроваджують тривалі щоденні паузи в роботі всього електротранспорту. З 16 по 23 січня мешканцям доведеться шукати альтернативні способи пересування містом.