Сумські хокеїстки – найсильніші в Україні: наші дівчата виграли Чемпіонат

Сумські хокеїстки — чемпіонки України! Саме так, наші дівчата з команди СДЮШОР «Динамо»-1 блискуче виступили на чемпіонаті України з хокею на траві «Хокей-5s», що проходив з 16 по 18 травня у Вінниці.

Учасниці гри вибороли перше місце серед команд до 16 років. Але це ще не все. Срібло також поїхало до Сум — його виборола команда обласної ДЮСШ.

А ще одна сумська команда, «Динамо»-2, стала четвертою. Ось так — три команди з одного міста серед найкращих в Україні. Особливі привітання отримують наші зірки:

  • Алла Трипільська — найкраща гравчиня чемпіонату;
  • Марія Михайленко — краща бомбардирка;
  • Ксенія Кулик — краща воротарка.
Зараз читають

У змаганнях серед хлопців команда з Шостки, КДЮСШ «Барса», теж показала клас і стала третьою серед дев’яти команд. А Матвій Шульга отримав титул найкращого захисника.

Приємно бачити, як наші діти не просто грають у хокей, а й творять справжню історію. Сумщина пишається своїми гравцями, які попри складні часи та війну продовжують прославляти Україну на спортивній арені.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається