Вранці у Сумах один із представників поліції дозволив собі неприпустиму поведінку: не став на коліно під час хвилини мовчання за загиблими та залишався в головному уборі й з руками в кишенях, коли лунав Гімн України.
Очевидці звернули увагу на його зневажливу поведінку, а після зауваження ситуація не змінилася.
Така поведінка викликала обурення серед містян, адже поліція має бути прикладом поваги до державних символів і пам’яті загиблих.
Зараз читають
❗️ Закликаємо керівництво поліції Сумщини відреагувати на інцидент та надати офіційний коментар щодо поведінки свого співробітника.
Достойна пам’ять про полеглих захисників – це не просто слова, а реальні вчинки.
