У Сумській області шахраї продовжують активну роботу і за один день ошукали жителів на понад 660 тисяч гривень. Найрезонансніший випадок стався з 76-річною сумчанкою: їй подзвонив невідомий, представившись співробітником СБУ.
Незнайомець погрожував кримінальним провадженням і змусив перерахувати на нібито «безпечні» рахунки майже 562 тисячі гривень.
Ще один випадок трапився з 32-річним військовим, який замовив квіти через Facebook на 4900 гривень і після переказу грошей продавець зник.
На Охтирщині 47-річний чоловік повірив обіцянкам швидкого заробітку через Telegram і втратив 49 000 гривень, виконуючи «завдання» з бронювання готелів.
У Конотопі 40-річна жінка натрапила на оголошення у Viber про «благодійну допомогу», ввела свої дані і втратила 40 000 гривень.
А 21-річна дівчина з Шостки через OLX втратила 4400 гривень після того, як повірила «покупцю», який надіслав підозріле посилання.
Поліція відкрила кримінальні провадження за ст. 190 КК України «Шахрайство» і закликає жителів бути обережними, не довіряти незнайомцям та перевіряти будь-які фінансові пропозиції.
