Сьогодні, 3 листопада, Сумщина знову опинилася під обстрілами. Російські війська здійснили 11 атак на прикордонні громади області, зокрема Конотопську, Хотінську, Юнаківську та Шосткинську.
У Конотопській громаді внаслідок ракетного удару загорівся сад, проте обійшлося без жертв. У Хотінській та Юнаківській громадах противник випустив керовані авіабомби (КАБ), які призвели до кількох вибухів.
У Шосткинській громаді ворожий дрон пошкодив нежитлові будівлі. Зранку підрозділи ППО ЗСУ знищили 11 ворожих дронів “Шахед”, які були спрямовані на Сумщину.
Мер Конотопа Артем Семеніхін повідомив, що внаслідок обстрілу є пошкодження вікон і дахів у кількох будинках, але постраждалих немає. Він також зазначив, що готовий допомогти Шостці, яка також постраждала від обстрілів.
