Росіяни обстріляли Конотопську громаду з мінометів і дронів

На Сумщині знову неспокійно – росіяни не припиняють обстрілювати прикордонні громади. За останню добу під вогнем опинились Путивльська та Новослобідська громади.

По Путивльщині ворог вдарив мінометами – пролунали два вибухи, а ще запустив по території дрон типу “Молнія”, який скинув боєприпас.

На щастя, обійшлося без постраждалих серед цивільного населення. У Новослобідській громаді ситуація схожа: два вибухи від мінометного обстрілу та ще один – від вибухівки, яку скинув ворожий дрон.

Зараз читають

Знову ж таки без жертв і поранених, повідомляють у Конотопській РДА. Такі атаки – це системний терор з боку росіян. Люди живуть під постійним тиском, а прикордонні райони – щодня під загрозою.

Саме тому обласна військова адміністрація вкотре закликає не ігнорувати сигнали повітряної тривоги і вчасно спускатись до укриття.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається