На Сумщині російська атака знову принесла страшні руйнування. У ніч на 14 вересня ворог вдарив ракетами по сільськогосподарському підприємству в Боромлянській громаді Охтирського району.
У результаті атаки поранено 12 людей, які збирали урожай, а також пошкоджено близько 30 одиниць техніки. Це справжня трагедія для громади та людей, які працюють на землі.
Досудове розслідування вже триває, прокурори та поліція документують всі наслідки. А на прикордонній Конотопщині окупанти теж не сплять: мінометний обстріл і дрони з ВОГ знову «постаралися».
У Новослобідській громаді вогонь знищив приватний будинок. На щастя, цього разу обійшлося без жертв.
Війна не залишає спокою жодну громаду, а місцеві влади та рятувальні служби роблять усе можливе, щоб допомогти постраждалим і відновити пошкоджене.
