У селі Бунякине, що на Сумщині біля кордону, знову неспокійно. Російські дрони вдарили по житловому сектору – попередньо, це було чотири атаки з повітря. Постраждали двоє чоловіків – 63 та 71 рік.
Їх госпіталізували, зараз обидва в стабільному стані. Село, нагадаємо, підлягає обов’язковій евакуації, але люди все ще залишаються там. У Сумській ОВА вкотре просять – не ризикуйте життям.
Ворог системно обстрілює ці території, і, на жаль, кожна атака – це чергові поранені або гірше. Крім людських втрат, пошкоджено і приватне домогосподарство. Також дісталось і Конотопщині.
За добу на Новослобідську громаду прилетіло щонайменше чотири удари з FPV-дронів. Поранені двоє чоловіків. Обстріли не припиняються, тож найкраще, що можна зробити – виїхати звідти до безпечного місця.
Всі подробиці щодо евакуації з конкретного населеного пункту можна дізнатись у селищній раді (за вашим поточним місцем проживання), а також на офіційному сайті ОВА.
