Сумщина потерпає від масованих атак. Росіяни за добу накрили вогнем понад 30 населених пунктів. Найбільше дісталося Сумському та Шосткинському районам.
У Конотопському снаряд влучив прямо в приватний двір, зруйновано будинок. На щастя, обійшлося без людських жертв. Про це розповіли у прес-службі райадміністрації.
А от загалом за останню добу ворог здійснив аж 70 обстрілів по області. Застосовували все: і ракети, і “Гради”, і авіаційні бомби, і дрони з вибухівкою.
По Сумській громаді вдарили ракетою – загинули двоє чоловіків, ще кілька отримали поранення. В Есмані під обстріл FPV-дроном потрапив 77-річний чоловік. Він вижив, але постраждав.
Пошкоджено й цивільну інфраструктуру – навчальні заклади, магазини, техніку, житлові будинки. Особливо постраждали Сумська, Миколаївська та Есманська громади.
Із прикордонних районів за добу евакуювали 42 людей. Влада, рятувальники, поліція та волонтери працюють без перепочинку. Але ситуація залишається дуже напруженою — росіяни не припиняють атакувати наше мирне населення.
