Сьогодні рано-вранці, о 06:17, у Конотопі, що на Сумщині, пролунали вибухи. Російські війська знову атакували, цього разу балістичними ракетами, запущеними з окупованого Криму.
Про це повідомив мер міста Артем Семеніхін. Щодо наслідків удару думки розійшлися. У Сумській ОВА кажуть, що обстріл був спрямований на міську інфраструктуру, але конкретні пошкодження ще уточнюються.
Тим часом Артем Семеніхін заявляє, що руйнувань немає, і жодні рятувальні служби на місці не працюють. Це не перший випадок обстрілів регіону. 17 листопада Суми вже постраждали від балістичної атаки.
Тоді ракета влучила в багатоповерхівку, загинуло 10 людей, ще 51 було поранено. Зруйновано вікна в сусідніх будинках, знищено автомобілі.
У Глухові дронова атака пошкодила житловий будинок, забравши життя мирних мешканців і залишивши постраждалих. Ситуація залишається напруженою, особливо в прикордонних районах. Не ігноруйте тривогу й бережіть себе.
