Погода сьогодні не надто тішить – похолодання набирає обертів, а дощі ніяк не хочуть залишати Україну. Температура падає і, здається, що весна вирішила ще трохи подрімати.
Опади місцями нагадуватимуть, що справжня весна ще попереду. Конотопщину та Сумщину теж накриє похолодання. Синоптики передають дощі, а місцями мокрий сніг.
Температура коливатиметься в межах +1…+8 градусів. На заході найпрохолодніше – всього +5°…+7°, трохи тепліше на Закарпатті, там до +12°.
Дощі додадуть вологості, тож без парасольки краще не виходити. Північ теж відчуває подих холодного повітря – +7°…+8°, хмарно, похмуро, але хоча б без сильних опадів.
Центральні області теж особливо не потішать – +7°…+12°, сіре небо і періодичні опади. Якщо вірити народним прикметам, середина березня – це ще не час для справжнього тепла.
Казали: «Який день у Федота (15 березня), така і весна буде». Якщо тепло – значить, скоро справжнє потепління, а якщо холодно та вогко – до кінця місяця будемо мерзнути.
Ще одна прикмета: якщо сьогодні сонце зранку світить, а до вечора небо хмариться – весна буде затяжною й непередбачуваною.

