Підприємця з Конотопа оштрафували на 119 грн за перешкоджання роботі ТЦК

Підприємця з Конотопа оштрафували на 119 гривень за те, що він перешкоджав роботі співробітників ТЦК у Міжгір’ї (Хустський район).

Згідно з матеріалами судової справи, інцидент трапився 25 вересня 2024 року на заході України, а саме на Закарпатті, пише Конотоп 24.

Чоловік намагався завадити військовим, які затримали іншого чоловіка для перевірки документів. Він відчиняв двері службового авто і хапав водія за одяг.

Суд визнав його винним у дрібному хуліганстві та призначив штраф у розмірі 119 гривень. Також йому потрібно сплатити 605 гривень судового збору.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається