Окупанти обстріляли Шостку шахедами: місто без опалення

Через атаку російських “шахедів” у Шостці виникли проблеми з опаленням. 12 листопада противник завдав удару по об’єктах критичної інфраструктури Шосткинської громади за допомогою безпілотників.

Наразі в місті відсутнє теплопостачання. Цю інформацію підтвердили у прес-службі обласної військової адміністрації.

Наразі на місці влучання ворожих снарядів працюють аварійно-рятувальні служби, піротехніки та правоохоронці. Оцінюються масштаби збитків після російської атаки.

Фахівці вживають всіх необхідних заходів для якнайшвидшого відновлення теплопостачання. Дотримуйтеся правил безпеки та не ігноруйте сигнали повітряної тривоги.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається