Через атаку російських “шахедів” у Шостці виникли проблеми з опаленням. 12 листопада противник завдав удару по об’єктах критичної інфраструктури Шосткинської громади за допомогою безпілотників.
Наразі в місті відсутнє теплопостачання. Цю інформацію підтвердили у прес-службі обласної військової адміністрації.
Наразі на місці влучання ворожих снарядів працюють аварійно-рятувальні служби, піротехніки та правоохоронці. Оцінюються масштаби збитків після російської атаки.
Фахівці вживають всіх необхідних заходів для якнайшвидшого відновлення теплопостачання. Дотримуйтеся правил безпеки та не ігноруйте сигнали повітряної тривоги.