Сьогодні ворог знову атакував цивільне населення Сумського району. Внаслідок удару ворожого дрона в Юнаківській громаді поранення отримали двоє людей. Це 50-річний чоловік та 45-річна жінка.
Про це повідомив очільник Сумської ОВА Олег Григоров.
Обох постраждалих із травмами доставили до лікарні. Попередньо, їхній стан оцінюється як середньої тяжкості. Це важлива інформація.
Того ж дня росіяни атакували дроном автівку поблизу Стецьківського старостату. На щастя, люди, які перебували в машині, не постраждали. Але автівка знищена вщент.
Олег Григоров закликає жителів прикордонних громад, звідки вже проводилася евакуація, не повертатися у ці населені пункти. Ворог продовжує цілеспрямовано бити по цивільних.
Ситуація залишається дуже напруженою. Лише з початку жовтня на Сумщині від ворожих атак загинули 5 цивільних. Ще 44 особи отримали поранення, серед них п’ять дітей. Не ігноруйте сигнали тривоги. Бережіть себе і рідних.
Нагадаємо, що 10 жовтня російські окупанти здійснили масовану ракетну атаку. Внаслідок цього на Сумщині вимушено застосовували графіки відключення електроенергії
Нагадаємо, що сьогодні в частині Конотопа не буде води через заміну трубопроводу.
