На Сумщині виявили колаборанта, який воював проти ЗСУ: його засудили на 15 років

Колишньому жителю Сумщини, який добровільно перейшов на бік ворога та служив у війську окупантів, заочно винесли вирок: 15 років позбавлення волі.

54-річний чоловік, який переїхав з Росії на Сумщину, після окупації Херсонщини у серпні 2022 року приєднався до лав окупантів.

Спочатку він працював у фейковому правоохоронному органі, а згодом підписав контракт і став сапером у добровольчому батальйоні. Так, зрадник виконував всі вказівки ворога та вбивав своїх, бійців ЗСУ.

Зараз читають

Суд визнав його винним у співпраці та призначив суворе для цієї статті покарання. Зараз він оголошений в розшук. Спеціальне розслідування проводить Служба безпеки України.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається