Колишньому жителю Сумщини, який добровільно перейшов на бік ворога та служив у війську окупантів, заочно винесли вирок: 15 років позбавлення волі.
54-річний чоловік, який переїхав з Росії на Сумщину, після окупації Херсонщини у серпні 2022 року приєднався до лав окупантів.
Спочатку він працював у фейковому правоохоронному органі, а згодом підписав контракт і став сапером у добровольчому батальйоні. Так, зрадник виконував всі вказівки ворога та вбивав своїх, бійців ЗСУ.
Зараз читають
Суд визнав його винним у співпраці та призначив суворе для цієї статті покарання. Зараз він оголошений в розшук. Спеціальне розслідування проводить Служба безпеки України.
