На Сумщині триває обов’язкова евакуація населення: вже виїхала понад сотня

Із прикордонних сіл Сумщини, де сьогодні стартувала обов’язкова евакуація, вже виїхали перші 111 людей. Це мешканці сіл із Річківської, Білопільської, Ворожбянської та Миколаївської громад.

Загалом у цих селах ще залишається понад 2800 людей, серед яких — 367 дітей. Евакуаційні групи працюють на місці: ходять по дворах, спілкуються з людьми, пояснюють, що й як, допомагають зібратись і вивозять.

Бо рішення поїхати з рідної хати — завжди важке. Але коли ворог буквально “під боком” і обстріли — щоденна реальність, зволікати просто небезпечно.

Зараз читають

Людям, які погоджуються евакуюватися, надають усе необхідне: транспорт, тимчасове житло, гуманітарну допомогу, а також соціальні виплати.

Як би боляче не було залишати дім — життя й безпека важливіші. Якщо ви або ваші рідні зараз у зоні евакуації — не відкладайте рішення. Бережіть себе.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається