На Сумщині окупант вчинив насильство над жінкою і погрожував їй вбивством

Ще один рашист отримає свою заслужену кару – щоправда, поки що заочно. Прокуратура Сумщини передала до суду обвинувальний акт проти 22-річного окупанта з Новосибірщини.

Він під час окупації області вчинив сексуальне насильство над місцевою жителькою. Цей “визволитель” зі складу Таманської дивізії рф не лише напав на жінку, а й пограбував її, забравши мобільний телефон.

Щоб змусити жертву підкоритися, він вистрілив у її бік і погрожував прострелити коліна. Потерпілій довелось виконувати вказівки терориста, аби залишитись живою.

Зараз читають

Наразі нелюда оголосили в розшук, а слідство передало справу до суду. Рано чи пізно йому доведеться відповісти за свої злочини, бо такі “подвиги” безкарними не залишаються.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається