На Сумщині оголосили Дні жалоби за дев’ятьма загиблими через дроновий удар

На Сумщині оголошені дні скорботи. 17 та 18 травня оголосили Днями жалоби за тими, кого ми втратили внаслідок страшного удару по рейсовому автобусу біля Білопілля.

Від російської атаки загинули 9 людей. Ще сім людей перебувають з пораненнями. Загинули просто звичайні пасажири, які поверталися додому.

На знак поваги та пам’яті по всій області приспущено прапори. Усі розважальні заходи — скасовано. У телеефірах — жодної розважальної музики чи шоу.

Зараз читають

Ми мусимо пам’ятати кожного, кого війна забрала в мирний день. І підтримати тих, хто поруч. Сумщина сьогодні в скорботі. Висловлюємо щирі співчуття рідним загиблих.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається