На Сумщині оголошені дні скорботи. 17 та 18 травня оголосили Днями жалоби за тими, кого ми втратили внаслідок страшного удару по рейсовому автобусу біля Білопілля.
Від російської атаки загинули 9 людей. Ще сім людей перебувають з пораненнями. Загинули просто звичайні пасажири, які поверталися додому.
На знак поваги та пам’яті по всій області приспущено прапори. Усі розважальні заходи — скасовано. У телеефірах — жодної розважальної музики чи шоу.
Зараз читають
Ми мусимо пам’ятати кожного, кого війна забрала в мирний день. І підтримати тих, хто поруч. Сумщина сьогодні в скорботі. Висловлюємо щирі співчуття рідним загиблих.
