На Сумщині грибниця ледь не загинула – підірвалася на міні в лісі

У Середина-Будській громаді на Сумщині стався інцидент. 53-річна жінка, як і багато хто зараз у сезон, вирішила піти до лісу по гриби. Але те, що мало бути звичайною літньою прогулянкою, ледь не закінчилося трагедією – вона наступила на міну просто поблизу кордону.

Жінку буквально відкинуло вибухом. З пораненнями, у стані шоку, вона змогла дотягнутися до телефону і подзвонити синові. Той одразу кинувся на допомогу, але без медикаментів і аптечки був безсилим.

Тож набрав поліцію і вони зреагували швидко. Дільничний офіцер і патрульні, не чекаючи нікого, поїхали на особистому авто на вказане місце. Коли вони були вже на під’їзді, син вивозив поранену маму з лісу.

Зараз читають

Поліцейські зупинили їх, оцінили стан жінки: кровотеча, уламкові поранення – ситуація була критична. Наклали турнікет, обробили рани, пересадили її до свого авто і відразу поїхали до лікарні, де вже чекала швидка.

Так, завдяки рішучості і швидким діям правоохоронців жінку вдалося врятувати. Вона жива і зараз отримує необхідну допомогу. Пам’ятайте, що ліс у прикордонних районах – це не місце для прогулянок, адже всюди є заміновані ділянки.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається