На Сумщині трапилась аварія — машина влетіла в габіон (огорожу). Це сталося сьогодні вночі, о другій годині, на трасі “Київ-Бачівськ”.
За кермом перебував 32-річний водій, який не впорався з керуванням, внаслідок чого його автомобіль перекинувся.
Водій і 31-річний пасажир отримали травми та потрапили до лікарні. Наразі поліція розглядає, чи вносити випадок до реєстру розслідувань.
Правоохоронці просять водіїв бути обережними, враховувати погодні умови та включати світло в темний час.


