На Сумщині 11 тисяч людей опинились без світла і газу через обстріли

Ворожі обстріли знову залишили без комунікацій тисячі людей на Сумщині. Станом на зараз 3 тисячі абонентів сидять без газу, а 8 тисяч – без електрики.

Ворог цілеспрямовано б’є по критичній інфраструктурі, щоб люди залишилися без світла, тепла та води. А тут ще й морози підступають.

Щоб якось вирішити ситуацію, в області зібрали енергетичний штаб. Обговорюють, як швидше лагодити мережі та головне – як захистити ремонтників, які працюють просто під обстрілами.

Зараз читають

Є ідея забезпечити їм військове прикриття, щоб зменшити ризики. Тепер інформацію про пошкодження і ремонти збиратимуть двічі на день.

Якщо місцева влада не зможе впоратися сама, залучатимуть обласні резерви. Головне зараз – якомога швидше відновити електрику та газопостачання.

“Робота триває, фахівці роблять усе можливе, щоб люди не залишалися без елементарного в такий холод”, – зазначили в ОВА.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається