На Роменщині водійка Subaru насмерть збила пішохода

Трагедія в Недригайлові: авто збило жінку насмерть. Смертельна ДТП сталась ввечері 23 лютого на вулиці Сумській (Роменський район).

36-річна жінка за кермом Subaru Legacy збила 47-річну місцеву мешканку, яка переходила дорогу. Від отриманих травм постраждала загинула на місці.

Поліція прибула на місце події, машину відправили на штрафмайданчик. Тіло загиблої оглянуть судово-медичні експерти.

Зараз читають

Триває слідство за статтею про порушення правил дорожнього руху, що призвело до загибелі людини. Будьте уважні на дорогах, бережіть себе та інших.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається