На Конотопщині судили чоловіка, який жорстоко вбив свого товариша

У Конотопському районі сталася сумна історія, яка ще раз нагадує, до чого можуть призвести сварки під час застіль. 41-річного чоловіка засудили до 8 років тюрми за те, що він побив до смерті свого товариша.

Все почалося ще в листопаді 2021 року в селі Кошари. Невелика компанія з двох чоловіків і двох жінок зібралася в приватному будинку.

Спочатку виник конфлікт через борг: обвинувачений кілька разів вдарив друга, але потім, здавалося б, помирилися і продовжили вечерю. Проте мир тривав недовго.

Зараз читають

Після кількох чарок інший чоловік накинувся на свою співмешканку. Це побачив обвинувачений і вирішив втрутитися.

Між чоловіками знову почалася бійка, яка закінчилася трагічно. 29-річний чоловік помер прямо на місці. На суді обвинувачений своєї провини не визнав і відмовився давати показання.

Але докази були переконливими. Тож його засудили до 8 років позбавлення волі за завдання тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається