На фронті загинув тренер Конотопської ДЮСШ Олександр Бондар

З великою скорботою повідомляємо про трагедію — в бою з російськими агресорами загинув тренер Конотопської ДЮСШ Олександр Бондар. Про це розповів мер міста Артем Семеніхін.

Олександр Бондар пішов добровольцем на фронт одразу після початку повномасштабного вторгнення, вирушивши захищати Україну та своїх вихованців, яких він тренував у секції греко-римської боротьби.

Відзначений не тільки як майстер спорту та тренер, Олександр став для багатьох своїх учнів справжнім наставником і другом. Він виховав не одного чемпіона та подарував дорогу в життя багатьом молодим людям.

Зараз читають

“Він був прекрасною Людиною, чудовим батьком для своїх дітей і вправним Воїном. Загинув, рятуючи свого побратима. Честь і вічна слава справжньому Герою України!”, — написав Семеніхін.

Сумуємо разом із родиною, близькими та всією спортивною спільнотою. Вічна пам’ять герою, який віддав своє життя за нашу свободу.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається