Мерія проведе зустріч із сумчанами, які постраждали від обстрілів

Завтра відбудеться зустріч для тих, чий будинок постраждав від російських ударів і потребує допомоги для відновлення.

23 листопада міська влада Сум поспілкується з мешканцями, чиє майно було пошкоджене.

Де і коли?

  • Школа №15 — старт о 9:00
  • Школа №2 — старт о 10:00

Про що будуть говорити?

  • Як отримати компенсацію за зруйноване житло.
  • Як подати заявку на програму «єВідновлення».
  • Гуманітарна допомога.
  • Чим можуть допомогти громадські організації.

Після зустрічей працюватиме комісія, яка оцінюватиме пошкодження. Якщо ваш дім постраждав, приходьте – це гарна можливість дізнатися про всі варіанти допомоги!

Зараз читають

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається