Завтра відбудеться зустріч для тих, чий будинок постраждав від російських ударів і потребує допомоги для відновлення.
23 листопада міська влада Сум поспілкується з мешканцями, чиє майно було пошкоджене.
Де і коли?
- Школа №15 — старт о 9:00
- Школа №2 — старт о 10:00
Про що будуть говорити?
- Як отримати компенсацію за зруйноване житло.
- Як подати заявку на програму «єВідновлення».
- Гуманітарна допомога.
- Чим можуть допомогти громадські організації.
Після зустрічей працюватиме комісія, яка оцінюватиме пошкодження. Якщо ваш дім постраждав, приходьте – це гарна можливість дізнатися про всі варіанти допомоги!
Зараз читають

