У четвер, 23 числа, у місті можливе повне знеструмлення через ремонтні роботи.
Про можливе відключення повідомив мер Конотопа Артем Семеніхін. Знеструмлення міста очікується у проміжку з 9:00 до 15:00. Світла не буде щонайменше 3 години.
Нагадаємо, що ворог наніс масований ракетний та дроновий удар по енергетичній інфраструктурі України в ніч на 10 жовтня. З наслідками обстрілів енергетики не впоралися досі. Минулого тижня Укренерго було змушене застосовувати екстрені відключення світла.
З понеділка 20 жовтня в Україні діють планові відключення світла. Наразі вони стосуються лише підприємців але не виключено, що ввечері відключать і побутових споживачів.
Українців закликають готуватися до складної зими. Ворог не полишатиме спроб занурити Україну в темряву. Звісно, тотальний блекаут малоймовірний, але відключення будуть і можуть бути тривалими.
