Конотопський район зазнав обстрілів з боку РФ: є руйнування і постраждалі

Ранок на Конотопщині був гучним. За останню добу росіяни вдарили по прикордонню Новослобідської громади авіаційними бомбами. Наші сили оборони зафіксували одразу п’ять вибухів.

Результат: пошкоджено близько 10 приватних будинків, одна людина дістала легкі поранення. Але це ще не все.

Окупанти тричі скидали СВП та накривали прикордоння з протитанкового гранатомета СПГ-9 — знову п’ять розривів.

Зараз читають

А тим часом по сусідству, у Путивльській громаді, рашисти запустили дрона-камікадзе. Він влучив у приватний двір: пошкоджено дах будинку, господарську споруду і навіть магазин.

На щастя, тут обійшлося без постраждалих. На жаль, Сумщина наразі під постійним вогнем, і спокійного дня тут практично не буває.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається