Конотопський краєзнавчий музей організував виставку у центрі міста

Культурний захід приурочили до Міжнародного дня музеїв для популяризації місцевої спадщини. Організатором виставки виступив Конотопський міський краєзнавчий музей імені О.М. Лазаревського за підтримки міської ради. Перехожі могли вільно оглянути рідкісні фондові експонати.

Завдяки новому формату роботи історична установа стала ближчою до звичайних людей. Жителі та гості громади дізнавалися про визначні події та видатних земляків. Багато хто раніше не мав часу чи нагоди завітати до офіційних музейних залів.

Виставка просто неба успішно привернула увагу містян до культурного життя Конотопа. Додатково для всіх охочих організатори провели безкоштовну пішохідну екскурсію центральною частиною міста. Такий досвід планують повторювати й надалі.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається