Конотопська спортсменка виборола медаль на Чемпіонаті України з легкої атлетики

14-річна Аріна Ігнатенко, вихованка Конотопської ДЮСШ, здобула “срібло” на Чемпіонаті України з легкої атлетики. Дівчина виступала в дисципліні потрійного стрибка серед спортсменок 2007-2008 років народження.

Про це повідомили на сайті міської ради, передає Конотоп 24.

Ця медаль стала для Аріни вже другою у цьому сезоні, підтверджуючи її високий рівень підготовки та таланту.

Зараз читають

Вітаємо конотопську легкоатлетку Аріну Ігнатенко та її тренерку Ольгу Паламарчук з черговим успіхом! Бажаємо нових перемог і досягнень!

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається