14-річна Аріна Ігнатенко, вихованка Конотопської ДЮСШ, здобула “срібло” на Чемпіонаті України з легкої атлетики. Дівчина виступала в дисципліні потрійного стрибка серед спортсменок 2007-2008 років народження.
Про це повідомили на сайті міської ради, передає Конотоп 24.
Ця медаль стала для Аріни вже другою у цьому сезоні, підтверджуючи її високий рівень підготовки та таланту.
Зараз читають
Вітаємо конотопську легкоатлетку Аріну Ігнатенко та її тренерку Ольгу Паламарчук з черговим успіхом! Бажаємо нових перемог і досягнень!
