Конотопщина під вогнем: обстріли не припиняються

На жаль, маємо знову негативні новини з Конотопського району. Протягом минулої доби ворог не припиняв обстріли: було два удари FPV-дронами типу «Камікадзе» по прикордонню Новослобідської громади.

Також росіяни двічі скидали вибухівку на територію Путивльської громади. Добре хоч, що цього разу минулося без жертв. Та загалом ситуація по області дуже напружена.

Зранку 27 до ранку 28 квітня російські війська обстріляли аж 33 населених пункти у 13 громадах Сумщини. Найбільше дісталося Сумському та Шосткинському районам.

Зараз читають

Ворог не шкодував ані артилерії, ані мінометів, ані навіть авіаційних бомб. За добу зафіксували більше 30 пусків керованих авіабомб, понад 20 атак ударними безпілотниками і майже стільки ж атак FPV-дронами.

На жаль, є руйнування цивільної інфраструктури в Середино-Будській, Есманьській, Ворожбянській, Путивльській та Шосткинській громадах. За добу евакуювали 14 людей із прикордонних громад.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається