Конотопець Валерій Ложечко повертається додому після полону

Містян закликають вийти на вулиці з державними прапорами, аби гідно зустріти воїна-морпіха, чия незламність стала прикладом для всієї громади.

к повідомив мер міста Артем Семеніхін, зустріч нашого Героя відбудеться 27 січня о 10:00 біля пам’ятника Тарасу Шевченку. Валерій Ложечко, боєць 36-ї окремої бригади морської піхоти, вистояв у самому пеклі Маріуполя і зберіг вірність присязі навіть у стінах російських тюрем. Сьогодні ми нарешті можемо сказати «Ласкаво просимо додому!», і кожен прапор у руках конотопців стане символом нашої безмежної вдячності за його мужність.

Усі оперативні новини Конотопа сьогодні ви знайдете у відповідному розділі на нашому сайті. Повернемо кожного!

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається