Ворожі снаряди пошкодили житлові будинки, гуртожиток та об’єкти транспортної інфраструктури, проте, за попередніми даними, обійшлося без людських жертв.
Мер міста Артем Семеніхін повідомив, що хоча електропостачання наразі знищено, критична інфраструктура продовжує працювати: лікарні, котельні та школи оперативно перейшли на генератори. Водопостачання в місті здійснюватиметься за спеціальним графіком, тож мешканцям варто зробити необхідні запаси. Пункти незламності вже переведені у посилений режим роботи, щоб кожен міг зарядити ґаджети та зігрітися.
Попри руйнування приватних осель та залізничних об’єктів, дух містян залишається незламним, а комунальні служби вже розпочали ліквідацію наслідків чергового терору. Конотоп продовжує жити і боротися, вкотре демонструючи, що жодні атаки не змусять нас здатися.
Усі оперативні новини Конотопа сьогодні ви знайдете у відповідному розділі на нашому сайті.
