Корупція у військово-лікарських комісіях – тема, яка завжди викликає резонанс. І ось новий випадок: у Сумському районі на хабарі попався лікар-невропатолог.
Цей спеціаліст входив до складу позаштатної ВЛК. За даними слідства, медик вимагав у жінки-військовослужбовиці 20 тисяч гривень.
За ці гроші він обіцяв встановити потрібний діагноз, щоб перевести її у підрозділи забезпечення та звільнити від виконання завдань у зонах бойових дій.
Зараз читають
17 березня жінка передала лікарю 5 тисяч гривень, а наступного дня під час отримання залишку його затримали правоохоронці. Тепер вирішується питання про запобіжний захід.
