Хабар у ВЛК: на Сумщині викрили лікаря, який “продавав” діагнози

Корупція у військово-лікарських комісіях – тема, яка завжди викликає резонанс. І ось новий випадок: у Сумському районі на хабарі попався лікар-невропатолог.

Цей спеціаліст входив до складу позаштатної ВЛК. За даними слідства, медик вимагав у жінки-військовослужбовиці 20 тисяч гривень.

За ці гроші він обіцяв встановити потрібний діагноз, щоб перевести її у підрозділи забезпечення та звільнити від виконання завдань у зонах бойових дій.

Зараз читають

17 березня жінка передала лікарю 5 тисяч гривень, а наступного дня під час отримання залишку його затримали правоохоронці. Тепер вирішується питання про запобіжний захід.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається